facebook

O nas

Nasza firma została założona w 1994 roku. Początkowo była to jednoosobowa działalność, jednak wraz z umacnianiem się naszej pozycji na rynku, biuro rozrastało się, by przybrać obecny kształt – zgrany, kilkunastoosobowy zespół ekspertów, który wspólnie pracuje na satysfakcję i zadowolenie klientów. Zespół ten tworzą młodzi, energiczni i wykwalifikowani tłumacze przysięgli, lektorzy językowi, koordynatorzy, specjaliści od marketingu, personel administracyjny oraz rozległa sieć bliskich współpracowników i podwykonawców. Nasze biuro tłumaczeń to również firma rodzinna, prowadzona już przez drugie pokolenie. Z tego powodu jesteśmy też członkami Fundacji Firmy Rodzinne.


Biuro tłumaczeniowe – dokumenty samochodowe


Działamy w branży tłumaczeniowej, a naszą specjalnością są tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodów sprowadzanych do Polski zza granicy. W naszym portfolio znajduje się kilkanaście języków, zatem przetłumaczymy dokumenty auta niezależnie od kraju, z jakiego jest ono sprowadzane, nawet spoza Unii Europejskiej. W codziennej pracy korzystamy z nowoczesnych rozwiązań IT, które umożliwiają nam szybką realizację zamówień – często nawet tego samego dnia roboczego.

Tłumaczenia przysięgłe wykonywane są przez tłumaczy przysięgłych wpisanych na listę Ministerstwa Sprawiedliwości. Dokumentami w języku niderlandzkim (holenderskim) i flamandzkim (belgijskim) zajmuje się przysięgły tłumacz niderlandzki, będący równocześnie właścicielem niniejszego serwisu. Dokumenty z pozostałych krajów wykonują zatrudnieni przez serwis tłumacze przysięgli danego języka oraz współpracujący z Tlumaczka.pl specjaliści.

Wszystkie tłumaczenia są wykonywane zgodnie z obowiązującą ustawą o zawodzie tłumacza przysięgłego z dnia 25 listopada 2004 (Dz.U. z dnia 27 grudnia 2004) oraz z zaleceniami kodeksu tłumacza przysięgłego.


Obsługujemy szerokie grono klientów


Trudno mówić o firmie bez wspomnienia o tym, kim są nasi klienci. Tych jest zaś całe spektrum. Obsługujemy klientów indywidualnych, komisy samochodowe, biura rejestracji aut, agencje celne i ubezpieczeniowe, a także dużych importerów i podmioty obracające autami używanymi sprowadzanymi do Polski z zagranicy. Oferujemy przy tym wiele udogodnień. Przykładowo, dla klientów VIP przygotowaliśmy specjalne konto, na którym sprawdzić można status swojego zamówienia oraz otrzymane faktury.

Poza godzinami pracy

Prywatnie jesteśmy zaś bardzo zgranym zespołem, który lubi spędzać ze sobą wolny czas. Jesteśmy miłośnikami aktywnego wypoczynku i zdrowej kuchni. Staramy się znaleźć czas na wspólne wyjazdy integracyjne na spływy kajakowe, wyjścia do escape roomu czy turnieje w golfa, na które chętnie przychodzą też nasze rodziny.

Nasze biuro mieści się w urokliwiej kamienicy w Puszczykowie koło Poznania. Można skontaktować się z nami poprzez pocztę internetową, numer telefonu bądź formularz umieszczony u dołu strony.