facebook

FAQ

Poniżej możesz znaleźć odpowiedzi na kilka często zadawanych pytań, które dotyczą działalności naszej firmy.


Jakie dokumenty tłumaczymy?
W naszej firmie można zlecić tłumaczenia takich dokumentów, jak dowód rejestracyjny, dowód przerejestrowania, dowód wymeldowania pojazdu, faktury i umowy kupna/sprzedaży, dokumenty celne, karta pojazdu i inne dokumenty samochodowe.


Jaki jest koszt tłumaczenia dokumentów?
Koszt za wykonana usługę zależy od rodzaju tłumaczonego dokumentu, a także od wybranego języka. W wielu przypadkach wyceniany jest indywidualnie. Ze szczegółowymi informacjami można zapoznać się w zakładce „Cennik”.


Jak długo trzeba czekać na przetłumaczenie dokumentu?
Tu sytuacja również zależy od języka i liczby dokumentów. Często jesteśmy jednak w stanie dostarczyć tłumaczenie jeszcze tego samego dnia roboczego.


Jak zlecić tłumaczenie?
W naszej firmie istnieje kilka sposobów na zlecenie tłumaczenia dokumentów samochodowych. Najszybszą metodą jest kliknięcie w znajdujący się na stronie głównej baner „Złóż nowe zamówienie” i postępowanie zgodnie z pojawiającymi się instrukcjami. Innym sposobem jest osobiste udanie się do naszej siedziby w Puszczykowie pod Poznaniem (ul. Poznańska 75D). Możliwy jest również kontakt przez formularz online, numer telefonu 61 8133 674 oraz przez adresy mailowe biuro@tlumaczka.pl i klient@tlumaczka.pl. W ostatnim przypadku wystarczy załączyć do wiadomości skany
dokumentów do przetłumaczenia. Zobacz szczegółową instrukcję zlecenia zamówienia


Czy oferujemy specjalne udogodnienia dla klientów premium?
Tak, na naszej stronie internetowej znajduje się specjalny portal dla klientów VIP. Dla tej grupy klientów oferujemy szereg udogodnień przy składaniu zamówienia, oczekiwaniu na jego realizację, a także podczas płatności.


Czym jest tłumaczenie przysięgłe?
Tłumaczenie przysięgłe, w przeciwieństwie do zwykłego, opatrzone jest pieczęcią, która poświadcza uprawnienia nadane tłumaczowi przez Ministra Sprawiedliwości. Wykonać je może bowiem jedynie upoważniona do tego osoba. Większość z tłumaczonych przez nas dokumentów samochodowych wymaga takiej pieczęci.


Powyższe odpowiedzi są niesatysfakcjonujące? A może nie znalazłeś tu swojego pytania? W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.