instrukcja proceu zlecenia na stronie tlumaczka.pl

Proces zlecenia zamówienia na stronie tlumaczka.pl z wykorzystaniem intuicyjnego formularza

Decydując się na skorzystanie z usług profesjonalnego biura tłumaczeń, warto zastanowić się jakie benefity oferuje wybrana przez nas firma. Oczywiście, aktualnie największą popularnością cieszy się automatyczna wycena zamówień i możliwość płatności przez bramkę płatniczą. Skorzystanie z naszego intuicyjnego formularza składania zamówień w serwisie tlumaczka.pl nie wymaga logowania i zajmuje nie więcej niż 3 minuty. 

Przed przystąpieniem do skorzystania z formularza zachęcamy do zapoznania się z cennikiem oraz wzorami dokumentów, gdzie w jasny i przejrzysty sposób przygotowaliśmy rozpiskę całej oferty i opracowaliśmy tabelę wzorów z różnymi typami dokumentów wraz z podglądem zdjęć. Po wizualnym zapoznaniu się z dokumentami dowiesz się, ile taka usługa będzie kosztować.

Składanie nowego zamówienia:

Po kliknięciu na baner "Złóż nowe zamówienie" na stronie głównej tlumaczka.pl klient bez konieczności logowania może szybko i wygodnie wgrać skany/zdjęcia dokumentów samochodowych do tłumaczenia.

Istnieje możliwość wgrania wielu plików, należący do wielu kompletów samochodów, z wielu krajów w jednym zamówieniu. Nie ma potrzeby dodawania każdego kompletu dokumentów jako osobne zamówienie. Limit pojedynczego pliku wynosi 15 MB. W razie jego przekroczenia system poinformuje o tym klienta i poprosi o zmniejszenie wgranego pliku.

Następnym krokiem jest wybór ścieżki wyceny dokumentu do tłumaczenia:

1. Pierwsza, domyślna, w której klient sam zaznacza ilość wygranych rodzajów dokumentów i system automatycznie podlicza ich wartość. Dla przykładu, w poniższej symulacji klient wgrał 2 dokumenty niemiecki i 3 dokumenty niderlandzkie.

          

Następnie wybieramy sposób wysyłki przetłumaczonych dokumentów oraz sposób płatności. Bardzo zachęcamy do skorzystania z metody online T-Pay, która jest o wiele szybsza od tradycyjnego przelewu bankowego. Po lewej stronie wyświetlana jest końcowa wartość zamówienia (koszt tłumaczenia + wysyłka).

         

Wszystkie zamówienia są sprawdzane przez koordynatora zanim rozpocznie się ich proces realizacji. W momencie błędnej wyceny automatycznej przez klienta następuje zwrot pieniędzy na konto jeśli wycena jest za duża. W momencie za małej wyceny koordynator poprosi o dopłatę drogą mailową lub telefoniczną.

2. Druga ścieżka skierowana jest dla osób, którym zależy na przetłumaczeniu nietypowych dokumentów lub mają problem z wyceną automatyczną. Po wybraniu tej opcji klient wybiera tylko sposób wysyłki oraz zapłaty i czeka na mailową wycenę zamówienia przez koordynatora. Po zapoznaniu się z wyceną w e-mailu klient opłaca zlecenie wcześniej wybraną metodą płatności.

          

Kolejnym krokiem jest wybór typu płatnika (klient indywidualny lub firma) i uzupełnienie danych płatnika oraz danych do wysyłki. Istnieje możliwość szybkiego skopiowania danych do wysyłki jeśli adres pozostaje bez zmian.

Przed zakończeniem zamówienia i przejściem do podsumowania wyceny/płatności klient ma możliwość pozostawienia komentarza dla naszego zespołu z dodatkowymi informacjami. Prosimy również o potwierdzenie zapoznania się z regulaminem oraz polityką prywatności przez zakończeniem zamówienia.

W formularza zamówienia dodaliśmy w najistotnijeszych miejscach znaczki “znaku zapytania”. Po ich najechaniu kursorem, klient może uzyskać więcej informacji o danej funkcji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszego intuicyjnego formularza zamówień na stronie tlumaczka.pl. W razie problemów nasz zespół służy pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 pod numerem 618133674 lub e-mailem biuro@tlumaczka.pl